Бокси

picture Бокс Настінний Телефонний БНТ 100х2
Бокс Настінний Телефонний на 100 пар дає можливість установки 10и плінтів - QDF-E1P-F TYCO Electronics, або 10и плінтів - LSA-PLUS/PROFIL KRONE а також 10и плінтів - НОЗ - 2х10 виробництва Харківського заводу "Моноліт".

Більше фото

picture Бокс Настінний Телефонний БНТ 30х2
Бокс Настінний Телефонний на 30 пар дає можливість установки 3х плінтів - QDF-E1P-F TYCO Electronics, або 3х плінтів - LSA-PLUS/PROFIL KRONE а також 3х плінтів - НОЗ - 2х10 виробництва Харківського заводу "Моноліт".

Більше фото

picture Бокс Оптичний Настінний БОН-2
Компактний модульний настінний абонентський кінцевий бокс для 8-и роз'ємів. Бокс забезпечує захист волокон та оптичних компонентів від механічних пошкоджень, забезпечує легкий доступ при експлуатації та ефективну організацію волокон. Як правило, бокс встановлюється у приміщеннях абонента на кінцевій діленці мережі доступу. Наявність механічного замка дозволяє обмежити доступ сторонніх осіб до зварних і розємних з'єднань оптичних кабелів.

Більше фото

picture Бокс Оптичний Настінний БОН
БОН Бокс Оптичний Настінний Передбачений для зрощення двох кабелів.

Більше фото

picture Бокс Оптичний Настінний БОН-10
Бокс Оптичний Настінний БОН-10 - це компактний модульний настінний абонентський кінцевий бокс для 96 роз'ємів. Бокс забезпечує захист волокон та оптичних компонентів від механічних пошкоджень, забезпечує легкий доступ при експлуатації та ефективну організацію волокон. Як правило, бокс встановлюється у приміщеннях абонента на кінцевій діленці мережі доступу. Наявність механічного замка дозволяє обмежити доступ сторонніх осіб до зварних і розємних з'єднань оптичних кабелів.

Більше фото

picture Бокс Настінний Телефонний БНТ 20х2
Бокс Настінний Телефонний на 20 пар дає можливість установки 2х плінтів - QDF-E1P-F TYCO Electronics, або 2х плінтів - LSA-PLUS/PROFIL KRONE а також 2х плінтів - НОЗ - 2х10 виробництва Харківського заводу "Моноліт"

Більше фото

picture Бокс Настінний Телефонний БНТ 50х2
Бокс Настінний Телефонний на 50 пар дає можливість установки 5и плінтів - QDF-E1P-F TYCO Electronics, або 5и плінтів - LSA-PLUS/PROFIL KRONE а також 5и плінтів - НОЗ - 2х10 виробництва Харківського заводу "Моноліт".

Більше фото

picture Бокс Оптичний Настінний БОН-3
Бокс Оптичний Настінний БОН-3 - це компактний модульний настінний абонентський кінцевий бокс для 16 -и роз'ємів. Бокс забезпечує захист волокон та оптичних компонентів від механічних пошкоджень, забезпечує легкий доступ при експлуатації та ефективну організацію волокон. Як правило, бокс встановлюється у приміщеннях абонента на кінцевій діленці мережі доступу. Наявність механічного замка дозволяє обмежити доступ сторонніх осіб до зварних і розємних з'єднань оптичних кабелів.

Більше фото

picture Бокс Оптичний Настінний БОН-1
Бокс Оптичний Настінний БОН-1 - це компактний модульний настінний абонентський кінцевий бокс для 4 -х роз'ємів. Бокс забезпечує захист волокон та оптичних компонентів від механічних пошкоджень, забезпечує легкий доступ при експлуатації та ефективну організацію волокон. Як правило, бокс встановлюється у приміщеннях абонента на кінцевій діленці мережі доступу. Наявність механічного замка дозволяє обмежити доступ сторонніх осіб до зварних і розємних з'єднань оптичних кабелів.

Більше фото

picture Бокс Оптичний Настінний БОН-4
Бокс Оптичний Настінний БОН-4 - це компактний модульний настінний абонентський кінцевий бокс для 32 -х роз'ємів. Бокс забезпечує захист волокон та оптичних компонентів від механічних пошкоджень, забезпечує легкий доступ при експлуатації та ефективну організацію волокон. Як правило, бокс встановлюється у приміщеннях абонента на кінцевій діленці мережі доступу. Наявність механічного замка дозволяє обмежити доступ сторонніх осіб до зварних і розємних з'єднань оптичних кабелів.

Більше фото

picture Бокс магістральний із захистом
Бокс магістральний із захистом , комплектований з'єднувачами виробництва Tyco Electronics VX-MD-XGP2

Більше фото

Розробка сайту: Marad' Design Studio